GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Golvurnor 5384061
nr 538 4061
Golvurnor
med lock, 2 st, Kina tidigt 1800-tal, blåvit dekor, skador, gamla lagningar
Utrop:
4.000 kr
Såld:
5.700 kr
måndag 25 augusti 2008
kl 16:44:01
5.600 kr
5.000 kr